RPG ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG ForuM

GooD RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на главния редактор

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джаред Кейл
Admin
Джаред Кейл


Брой мнения : 282
Join date : 23.06.2008
Age : 34
Местожителство : Където мога! In the ..'^Earth^_~

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 12:00 pm

Тук беше главния редактор на списанието. На вратата имаше една бележка, която гласеше:
"Не влизайте, освен при спешни случаи!"
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 1:31 pm

-Господин Ринк,Извинявам се но преди малко от вълнение забравих да ви попитам за заплащането....
Върнете се в началото Go down
Джаред Кейл
Admin
Джаред Кейл


Брой мнения : 282
Join date : 23.06.2008
Age : 34
Местожителство : Където мога! In the ..'^Earth^_~

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 1:40 pm

- А, да Джесика, заплащането - усмихна се Ринк. 200 евро на месец. - каза господин Ринк.
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 9:46 am

*Господин Ринк Джесика Алба е отпред
-Нека влезе - каза той
*Идва
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 9:52 am

-Добър ден - каза Джес
-Заповядай сядай - усмихна й се г-дин Ринк
-Благодаря.Дано не ви се натрапвам, но в кабинета си разгледах миналия брои на Mode, разгледах и броя,който ще се издава. - започна тя
-Списанието е великолепно,но имам някой идеи за корекции
-Чудесно!Обясни ми. - каза г-дин Ринк
Джесика започна да разгръща списанието и подаде на г-дин Ринк скиците,които е направила за съответните страници на списанието.
-Да наистина поправките могат да се осъществят и също да бъдат от голяма полза! - учудено възкликна Ринк
-Да,да определено ги приемам - продължи той
Върнете се в началото Go down
Джаред Кейл
Admin
Джаред Кейл


Брой мнения : 282
Join date : 23.06.2008
Age : 34
Местожителство : Където мога! In the ..'^Earth^_~

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 9:56 am

- Даваш страхотни идеи за списанието. А и е много хубаво да се промени стила и външността на списанието, понеже другите списания постоянно копират всичко което правим.
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 9:59 am

- Виж, искам от теб да отидеш до моден магазин Elle и да вземеш поръчката,която имам за моделите от списанието. - каза г-дин Ринк
-Веднага отивам - каза Джес
-Том ще те закара до там.Той е един от личните шофьори на списанието - продължи г-дин Ринк

Джесика отиде до магазина,взе поръчката и се върна.След това тя излезе в кратка почивка
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 10:10 am

-господин Ринк, викали се ме.
-Да,да.Сега искам да провера дали имаш добър вкус.И това ще ти става ежедневие защото в избирането на облеклото на моделите е работа и на редактора.- каза той
-Последвай ме


Така Джесика и г-дин Ринк отидоха в модната агенция на списанието
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 1:38 pm

-О,Джесика.Чаках те - каза шефа
-Добър ден.Ето Ви скиците. - отвърна му тя
-Не, не ми ги давай.Сега отиди в офиса си и им избери подходящо място в списанието.- каза г-дин Ринк
Джес се запъти към офиса си.
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 1:44 pm

Двамата обсъдиха за последно списанието и Ринк каза на Джес, че вече е време да се занесе за разпечатване.
И Джесика тръгна
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 6:08 pm

-Господин Ринк,викали сте ме - тя се подаде от вратата
-Да,така е - отговори й Ринк
На един стол пред бюрото на шефа,седеше мъж, който носеше голяма папка в ръка.
Джес седна до него.
-Джесика,това е фотографът на списанието.
-Добър ден госпожице Алба , приятно ми е да се запознаем. - каза фотографът
-Името ми е Джонатан ........ - продължи той
-Добър ден.И на мен ми е приятно.
Върнете се в началото Go down
Джаред Кейл
Admin
Джаред Кейл


Брой мнения : 282
Join date : 23.06.2008
Age : 34
Местожителство : Където мога! In the ..'^Earth^_~

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 6:56 pm

- Ще работите заедно около 1-2 седмици. А и също така има покачване в заплатите. Сега ще взимаш 600 на месец. - каза г-дин Ринк.
- Няма да имаш друга задача. Това беше за днес. Свободна си...
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 8:34 pm

-Благодаря ви много г-дин Ринк - щастливо каза Джес
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПон Юни 30, 2008 9:18 pm

- Господин Ринк.....викали сте ме
-Да,Джесика влез.- каза той
-Вече познаваш фотографа.Искам да ти съобщя,че двамата с него ще заминете за Хавайските острови........вече е лято и част от темата на списанието ще е за лятото....ваканцйите..нали се сещаш.
-Да.....искате да кажете,че заминаваме за Хавайте и там фотографът ще прави снимките за списанието-каза радостно Джес
-Да.Искам да знаеш,че той само ще те придрожава за да снима.Ти ще си тази, която ще казва къде да се снима,върху както точно да се фокусира и така нататък.....Също с вас ще пратя и група модели.-каза г-дин Ринк
-Там ще прекарате 2 седмици и всички разходи се заплащат от списанието-добави той
-А кога ще тръгнем? - попита Джес
-Утре.Днес си събери багажа и рано сутринта кола ще ви закара от тук към летището.
-Благодаря ви г-дин Ринк, просто не знам как ще ви се отблагодаря - възхитена каза Джесика
-Очаквам от теб да свършиш прекрасна работа - само това ще ми дължиж - усмихна се шефа


И Джесика се прибра в блока
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 2:12 pm

-Здравей Сам - усмихна се Ринк..
-Свършила си прекрасна работа.Майк ми показа снимките,които са купища.. - продължи той
-Да...мястото беше прекрасни и не можах да пропусна нито едно кътче... - -отвърна Сам
-Ъм...господин Ринк, започвам и друга работа..... - каза Сам, но преди да продължи Ринк я прекъсна
-Разбрах и се радвам за теб..Ако въпроса ти щеше да бъде "Дали ще бъде проблем ако закъсняваш?"Е...ще ти отговоря , че няам да има никакъв проблем..
-Благодаря ви - каза Сам
-А сега се захваштай за работа..Искам идей за корицата.Не забравяй, че темата е за лятото и почивките..

САм се запъти към офиса си...
Върнете се в началото Go down
Саманта Никълс
Admin
Саманта Никълс


Брой мнения : 322
Join date : 24.06.2008
Местожителство : Някъде там.......

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 7:21 pm

Сам влезе и остави скиците на бюрото.
-Ти коя предпочиташ? - попита я г-дин Ринк
-Амии..може би тази - каза Сам като посочи една от скиците
-Убеди ме,...мислех си за друга, но ще приема твоят избор.
Сам се запъти към кабинета си, но преди да отвори врата се спря и обърна към шефа
-Господин Ринк...не мислите ли, че е по - добре да покажем някаква снимка на океана...отколкото известна личност??Говоря просто за темата..- каза Сам
-Не се бях досетил.Не знам.... (последва мълчание).Да кажем, че първо ще отидеш до офиса си....ще помислиш върху въпроса и като направиш нещо ще дойдеш тук за да решим... - каза замислено г-дин Ринк
-Да, добре....така ще стане.. - отвърна Сам и отиде в офиса си
Върнете се в началото Go down
filosof




Брой мнения : 1
Join date : 09.01.2009

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:48 pm

Браво, поздравления за кабинета на главния редактор. Много готино е написано това.
Върнете се в началото Go down
~Bella Cullen~

~Bella Cullen~


Брой мнения : 18
Join date : 27.01.2010

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 8:28 pm

Почуках на вратата.Отвътре прозвуча глас:
-Влезте!
-Господин Ринк,видях табелата отвън.Значи наистина си търсите работници?
-Да,госпожице...
-Бела.
-Да госпожице Бела.С радост ще ви приемем.Какво искате да работите?
-А какво е свободно?
-О,да.Можеш да си...мисля,че може да си само помощник редактор.Доста трудно интервю.
-Сериозно???Може да работя тук,дори и да съм на 17???
-Да.Харесва ми стилът ти.Пълна си с идеи,личи си.
-Йеее...а тоест благодаря господин Ринк отивам да си подам документите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на главния редактор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG ForuM :: Ню Йорк :: Списание Mode-
Идете на: