RPG ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG ForuM

GooD RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стая №3-стаята на Ашли Грийн

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ashley green

ashley green


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009
Age : 30

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 2:26 pm

Стаята ми беше идеална.Имаше спалня с изглед към Статуята на свободата ,която разполагаше със собствена баня.До спалнята се намираше холът,а от другата страна трапецарията и кухнята.Апартаментът разполагаше със стая за гости.Но нещото в което се влюбих още щом прекрачих прага-бе дрешника.Беше невероятен!Тук имаше място за тонове дрехи.
спалнята миСтая №3-стаята на Ашли Грийн P_2758

трапезариятаСтая №3-стаята на Ашли Грийн Krzesa_st


спалнята за гостиСтая №3-стаята на Ашли Грийн Alex1

холаСтая №3-стаята на Ашли Грийн Vivian_young



кухнятаСтая №3-стаята на Ашли Грийн Traffic_07


банятаhttp://www.comfort.bg/catalog_imgs/7554/4178266.jpg


другата баня
Стая №3-стаята на Ашли Грийн 756_1,1,n,Futuro



дрешникаСтая №3-стаята на Ашли Грийн Rp06_181_535





леглото на кучето миСтая №3-стаята на Ашли Грийн BowtiePink430
Върнете се в началото Go down
ashley green

ashley green


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009
Age : 30

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 9:48 pm

Прибрах се от болницата,но някои неща ми се губеха.Наложи ми се да изпия цяла дозина хапчета(нямам представа кое за какво беше),за да потуша бръмченето в ушите си.Разбрах,че Ники ще се жени(само няколко дни ме няма и вече започнаха променте).Щях да изляза с нея и Кандис(тя ми се губеше,защото се запознахме.....ъ....нормално е да не си спомням нали съм с амнезия)за рокли,но глупавият доктор (отнасящ се с мен като с чанта)каза да си седя вкащи.Обадих се да се извиня.Тогава разбрах,че Кандис организира празненсто.Реших.че въпреки забраната на доктора ще отида.Така де,какво празненство без мен!(ако може да се нарече празненство,защото Ники забрани да се пие алкохол)Затова се заех да се преобличам нищо,че започваш чак в пет(по отношение на контенето и три часа нямаше да ми стигнат)
Върнете се в началото Go down
ashley green

ashley green


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009
Age : 30

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 8:23 am

Влязох в дрешника и си избрах дрехи,които не се носят с токчета.В моето “опиянено” състояние не мислех да рискувам.Преоблякох се и трагнах към стаята на Кандис.Стая №3-стаята на Ашли Грийн 38570734
Върнете се в началото Go down
ashley green

ashley green


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009
Age : 30

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 9:06 am

Влязох в дрешника.Но нещо силно ме удари по главата.
* * * * * *
Събудих се.Не знаех колко време е минало.В стаята в която се намирах беше тъмно и не можех да различа предметите,които ме заобикаляха.Тогава разбрах,че съм отвлечена.Сетих се,че смен е и чантата ми,а в нея е мобилният ми.Слепешката я затърсихлСлед като я напипах,извадих телефона.Намерих номера на Ники и и звъннах.
-Ало-чух гласът и.Никога до сега не му се бях радвала толкова.-Какво става Ашли?Защо не си на партито?
-Отвлякоха ме!!!-казах аз като се опитах да надвикам музиката,която идваше от партито
-Моля!!!Отвлечена!!!Запази спокойствие!!!Добре!Какво виждаш около себе си и какво чуваш?Това ще ни помогне да те открием.
-Ами......ъ....нищо не виждам,но до мен има нещо.....ъ.....прилича на обувка,но не съм сигурна,защото е много тъмно.А чувам....ъ....ами....музика.Да,музика е!-казах аз задавено.
-Добре!Стой там и не мърдай.(сякаш можех да мръдна)
Остана да чакам.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Брой мнения : 9
Join date : 15.12.2009

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 9:14 pm

Аз,Ники и Кандис се отправихме към апартамента на Ашли.Ники вдигна изтривалката пред вратата и извади ключа.Пъхна го и след малко вратата се отвори.На пръв поглед нямаше нищо нередно.Решихме да обходим апартамента на части като се разделим.Аз трябваше да обходя задната част на апартамента,а Кандис и Неки предните стаи.Запътих се към една от вратите.Отворих я и от нея се чу истеричен вик.
-Не ме яжте!-изкрещя гласа
-Намерих я!-на свой ред извиках аз
След няколко секунди Кандис и Ники дотичаха
-О,Аш,колко се радвам да те видя!-извика Ники,но след като се усъзна започна с конското-Знаеш ли,че ми искара акъла?!?Какво не ми мина през ума?!Ако....
-Спокойно Ники!Тя също е в шок-каза Кандис
-Аз какво правя тук?О,тово са обувките ми “Prada”,които загубих преди месец-зарадвано каза Ашли и повдигна едната обувка.
-Има ли ти нещо?-попитах аз,наблудавайки ги отстрани
-Ами....О,не аз умирам!!!-изписка Ашли и посочи червеното петно но блузата си
-Не истерясвай!Това е само сок.Нали се блъсна в мен и те залях със сок.-развеселено заобеснявах аз
-А,да!......Ти ми съсипа блузата!-разкрещя се отнаво тя
-Аш!Това не е най важното сега-намеси се Кандис
-Ще се реванширам-опитах се да я успокоя аз
-С две блузи!-изчуролика Ашли
-Две!?!-задавено извиках аз,но тя ме изгледа лошо и разбрах,че трябва да отстъпя-....Добре!
Кандис наблюдаваше всичко отстрани.
-Ето моета теория:Той те е блъснал и ти си решила да се преоблечеш,но когато си влязла в дрешника обувката те е ударила по главата и си изпаднала в безсъзнание.Щом си се събудила си решила,че си отвлечена,а музиката ,която си чувала е била от купона.
-А е било тъмно,защото крушката изгоря сутринта!-добави Ашли
-Е,щом всичко свърши добре аз да си ходя-казах аз и тръгнах към вратата
-А,не!Отиваме в мола за блузите ми!-пропищя Ашли
-Чакай да се преоблека в хола!А вие момичета ще дойдете ли?
-Имам да чистя зяряди купона,а Ники ще ми помога.-каза Кандис и двете се тръгнаха
-Още веднъж извинет!-извика подире им Ашли
-Нищо!Разнообрази ни деня!Чао!
Аз седнах в хола и зачаках.
Върнете се в началото Go down
candice accola

candice accola


Брой мнения : 23
Join date : 26.11.2009
Age : 30

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeСъб Дек 19, 2009 2:17 am

Деймън, Ники и аз трагнахме към апартамента на Ашли.Ники вдигна изтривалката пред вратата и измъкна от там ключа. Когато влезнахме, всичко изглеждаше наред. Разделихме се - аз и Ники прегледахме предната част на апартамента, а новия съсед тръгна сам към задната.
Приятелката ми все още хълцаше, но сега беше неин ред да ме утешава. Започнах да плача. Вече нямаше пред кого да се изложа (освен Ники, но тя вече знаеше, че не съм от камък)
-Не плачи!-каза меко тя.Аз се подпрях на рамото и.-Ще я намерим!
В този момент чух писък.
- Не ме яжте!
-Намерих я!-гласа на Деймън потвърди подозренията ми.
Избърсах очи и се затича към гласа на Ашли. Когато стигнахме там видях Ашли за пръв път от толкова време насам и, за разлика от Ники, тя се беше променила много.
-О,Аш,колко се радвам да те видя!-възкликна Ники, но после се съвзе и започна да и се кара-Знаеш ли,че ми искара акъла?!?Какво не ми мина през ума?!Ако....
-Спокойно Ники!Тя също е в шок-каза аз.
-Аз какво правя тук?О,тово са обувките ми “Prada”,които загубих преди месец- каза Ашли усмихнато и вдигна обувката нагоре.Зачудих се дали ме помни.
-Има ли ти нещо?-попита Деймън.
-Ами....О,не аз умирам!!!-изкрещя Аш като видя червеното петно на блузата си.
-Не истерясвай!Това е само сок.Нали се блъсна в мен и те залях със сок.-каза Деймън развеселено. Мнооого смешно няма що! Междувременно аз и Ники бяхме изненадани. Не знаехме, че те двамата вече се познават.
-А,да!......Ти ми съсипа блузата!-Ашли беше бясна. Познавах я добре и знаех, че държи на дрехите.
-Аш!Това не е най-важното сега!-смъмри я аз.
-Ще се реванширам-обеща Деймън.
-С две блузи!-изчуролика Аш.
-Две!?!-съседът бе готов да спори, но Ашли винаги е била твърдоглова. Само по погледа и той разбра, че номера няма да мине.-....Добре!-промърмори той накрая.
Аз се опитвах да разбера какво е станало. Навързах сока, музиката и обувките и в главата ми се заформи предположение:
-Ето моета теория:Той те е блъснал и ти си решила да се преоблечеш,но когато си влязла в дрешника обувката те е ударила по главата и си изпаднала в безсъзнание.Щом си се събудила си решила,че си отвлечена,а музиката ,която си чувала е била от купона.-вече бях сигурна че съм права.
-А е било тъмно,защото крушката изгоря сутринта!-довърши думите ми Ашли.
-Е,щом всичко свърши добре аз да си ходя-Деймън направи опит да се измъкне.Безуспешен...
-А,не!Отиваме в мола за блузите ми!-нацупи се Аш.
-Чакай да се преоблека в хола!А вие момичета ще дойдете ли?
-Имам да чистя зяряди купона,а Ники ще ми помога.-казах аз тъжно.Никога не отказва разходка в мола.
Още веднъж извинете!-викна Ашли след нас.
-Нищо!Разнообрази ни деня!Чао!
И двете с ники тръгнахме към апартамента ми.
Върнете се в началото Go down
ashley green

ashley green


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009
Age : 30

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 6:38 pm

Стоях и чаках някой да ме спаси.Тогава чух шум от въртене на ключ,а след това щракване.След няколко секунди вратата се отвори.
-Не ме яжте!-беше първото,което ми дойде на ум и го изкрещях.
-Намерих я!-ми отвърна гласа
Стори ми се познат.Чух шум и видях Ники и Кандис.
-О,Аш,колко се радвам да те видя!-извика Ники,но след като се усъзна започна с конското-Знаеш ли,че ми искара акъла?!?Какво не ми мина през ума?!Ако....
-Спокойно Ники!Тя също е в шок-каза Кандис
-Аз какво правя тук?О,тово са обувките ми “Prada”,които загубих преди месец-възкликнах аз
Огледах се и видях обувките си “Prada”на земята.Бях много щастлива,че съм ги намерила,защото ги бях изгубила преди месец.Но все още не можех да проумея какво правя тук и как обувките ми са се озовали на земята.
-Има ли ти нещо?-попита ме момчето,което ме намери
-Ами.......аз умирам-изкрещях аз,защото когато погледнах блузата си видях огромно червено петно кръв.
-Не истерясвай.нали ти се бутна в мен и те залях със сок.-припомни ми той
-А,да.......ти ми съсипа блузата-припомних си аз
-Аш,това не е най-важното сега-намеси се Кандис
-Ще ти се реванширам-предложи той
-С две блузи-радостно изчуроликах аз
-Две?!-задави се той,но азго изгледах лошо и това явно го разобеди-Добре!
Кандис мълчеше,но след малко заговори
-Ето моета теория:Той те е блъснал и ти си решила да се преоблечеш,но когато си влязла в дрешника обувката те е ударила по главата и си изпаднала в безсъзнание.Щом си се събудила си решила,че си отвлечена,а музиката ,която си чувала е била от купона.
-А е било тъмно,защото крушката изгоря сутринта!-припомних си аз
-Е,щом всичко свърши аз да си ходя!-отправи се към вратата спасителят ми
-А,не!Отиваме в мола!Искам си блузките!Аз ще се преоблека,ти ме чакай в хола!
-Аз имам да чистя заради купона ,а Ники ще ми помага-каза Кандис и двете си тръгнаха
- Още веднъж извинет!-извиках подире им
-Нищо!Разнообрази ни деня!Чао!-отвърнаха,а аз се заех да се преобличам
Върнете се в началото Go down
~Bella Cullen~

~Bella Cullen~


Брой мнения : 18
Join date : 27.01.2010

Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 8:18 pm

Почуках на вратата.Надявах се Ашли да ми отвори.Бях чула името и,когато тя и приятелите и си говореха.Стори ми се готина.Кой знае?Може дори да съм поканена на следващия купон.
Щом не ми отвори,реших да си тръгна-бързах,за да не затвори списанието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая №3-стаята на Ашли Грийн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №3-стаята на Ашли Грийн   Стая №3-стаята на Ашли Грийн Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая №3-стаята на Ашли Грийн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG ForuM :: Ню Йорк :: Блока :: Първия етаж-
Идете на: