RPG ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG ForuM

GooD RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магазин за подаръци

Go down 
АвторСъобщение
Ники Рийд

Ники Рийд


Брой мнения : 30
Join date : 13.11.2009
Age : 35
Местожителство : Ню Йорк

Магазин за подаръци Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за подаръци   Магазин за подаръци Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 11:22 am

Това бе магазинът за подаръци.Тук можете да намерите най-подходящия дар за ваш любим или близък човек.

Магазин за подаръци Koleden-podarak
Върнете се в началото Go down
Ники Рийд

Ники Рийд


Брой мнения : 30
Join date : 13.11.2009
Age : 35
Местожителство : Ню Йорк

Магазин за подаръци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за подаръци   Магазин за подаръци Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 12:55 pm

Излязох от бижутерийния магазин и се отправих към подаръците.Ашли остана да гледа бижута и аз поех сама.Щом влязох вътре, моментално разбрах какво ще купя.Отидох до касата и казах на продавачката:
-Здравейте.Ще Ви помоля да ми покажете ето онези чаши за вино.-и посочих изискания комплект.Тя го свали от рафта и ми го подаде.Видях, че включваше три вида сирена и една бутилка мерло от 1987.Усмихнах й се и го дадох.-Благодаря, ще го взема.Може ли да ми го опаковате?
Момичето го сложи в червена хартия, а аз извадих една банкнота от 100 долара и я оставих на масичката.Сега трябваше с Ашли да се срещнем пред вкъщи.Запътих се натам с бодра крачка.

Подаръкът изглежда така:

Магазин за подаръци Cheese%20and%20Wine
Върнете се в началото Go down
 
Магазин за подаръци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG ForuM :: Ню Йорк :: Централния мол :: Южната част-
Идете на: